Residence Ca’ Laurana
Residence Ca’ Laurana
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Mazzuccato
Residence Mazzuccato
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 230 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Jet
Condominio Jet
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Passeggiata Lido dei Pini
Passeggiata Lido dei Pini
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Onda Azzurra
Condominio Onda Azzurra
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Elisabetta
Villa Elisabetta
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 145 040Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Zenit
Residence Zenit
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 145 040Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Calypso
Residence Calypso
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 145 040Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Vera Cruz
Condominio Vera Cruz
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 230 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 145 040Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Rosanna e Pino Verde
Appartamenti Rosanna e Pino Verde
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 700 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 145 040Ft (apartman/szoba | 3/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
