Residence Meris
Residence Meris
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Caravelle
Residence Caravelle
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 40 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Atollo
Condominio Atollo
| Helyszín: | Veneto Bibione |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 20 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Frediana
Villa Frediana
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Ca Rossa
Villa Ca Rossa
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1250 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Bungalow Park
Bungalow Park
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Azzurro
Villaggio Azzurro
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Elpado
Condominio Elpado
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 120 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 181 300Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Maria Pia e Delfino
Maria Pia e Delfino
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 183 890Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Antares
Appartamenti Antares
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 183 890Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
