Residence Pellicano
Residence Pellicano
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 173 530Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Vera Cruz
Appartamenti Vera Cruz
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 170 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 173 530Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Nasse
Condominio Nasse
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 173 530Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Mughetto
Villa Mughetto
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 173 530Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Re.Ji
Condominio Re.Ji
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 550 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 173 530Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Angela e Pordenone
Appartamenti Angela e Pordenone
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 173 530Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Cividale
Condominio Cividale
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 175 380Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Cormoran
Condominio Cormoran
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 175 380Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Skorpios
Condominio Skorpios
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 20 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 175 380Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Tivoli
Villaggio Tivoli
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 175 380Ft (apartman/szoba | 4/mono) | Ajánlat megjelenítése |
