Condominio Bristol
Condominio Bristol
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 154 660Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Atollo
Appartamenti Atollo
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Aurora
Condominio Aurora
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Calypso
Appartamenti Calypso
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Stella del Nord
Residence Stella del Nord
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Millenium
Residence Millenium
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 156 140Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Al Parco
Residence Al Parco
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 570 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 156 140Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Anny
Villa Anny
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 800 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 156 140Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Columbus
Condominio Columbus
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 156 140Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Solarium
Condominio Solarium
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 156 140Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
