Hotel Palace
Hotel Palace
| Helyszín: | Veneto Bibione |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Félpanzió, Klíma, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 153 550Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel a Aparthotel Olimpia
Hotel a Aparthotel Olimpia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Reggeli, Strandszerviz, Szállás, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 155 400Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel Germania
Hotel Germania
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Reggeli, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 162 060Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel Firenze
Hotel Firenze
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Reggeli, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 168 720Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel Luna
Hotel Luna
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, All inclusive, Klíma, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 191 660Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Laguna Park Hotel
Laguna Park Hotel
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 20 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Félpanzió, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 246 050Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel Astoria
Hotel Astoria
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Reggeli, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 253 820Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel San Marco
Hotel San Marco
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Reggeli, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 259 000Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel Alemagna
Hotel Alemagna
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Reggeli, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 269 360Ft (apartman/szoba | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Hotel Savoy Beach & Thermal SPA
Hotel Savoy Beach & Thermal SPA
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Hotel |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Félpanzió, Klíma, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 310 800Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
