Condominio Jet
Condominio Jet
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 10 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 165 020Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Cavallino
Residence Cavallino
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 165 020Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Eridano
Appartamenti Eridano
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1200 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 165 760Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Laguna Grande
Appartamenti Laguna Grande
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 165 760Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Tritone e Ai Pini
Appartamenti Tritone e Ai Pini
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 165 760Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Monaco
Condominio Monaco
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 167 610Ft (apartman/szoba | 5/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Luna
Villa Luna
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 167 610Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Auriga
Appartamenti Auriga
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 168 350Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Campiello
Villa Campiello
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 120 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 168 350Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Ca’ Brioni
Condominio Ca’ Brioni
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 168 350Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
