Appartamenti Alice
Appartamenti Alice
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 191 660Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Lido del Sole
Villaggio Lido del Sole
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 192 030Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Ca Margherita
Villa Ca Margherita
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 192 400Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Friuli
Villa Friuli
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 193 510Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Croce del Sud
Condominio Croce del Sud
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 193 510Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Tiziano B
Condominio Tiziano B
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 193 510Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Sirio/Pesci
Appartamenti Sirio/Pesci
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 194 250Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Loriana
Villaggio Loriana
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 194 250Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Cocai e Acquaverde
Appartamenti Cocai e Acquaverde
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 194 250Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Narcisi
Appartamenti Narcisi
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 194 250Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
