Condominio Nautilus
Condominio Nautilus
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 100Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Dora
Villa Dora
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 100Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Malta
Condominio Malta
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 100Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Flaminia
Condominio Flaminia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 840Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Romantica
Villa Romantica
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 840Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Olimpia
Villaggio Olimpia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 950 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 840Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Abbazia
Appartamenti Abbazia
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 840Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Lyons Nord e Sud
Appartamenti Lyons Nord e Sud
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 20 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 196 840Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Melograno
Residence Melograno
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 800 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 198 320Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Alemagna
Villaggio Alemagna
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 199 430Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
