Appartamenti Tre Torri
Appartamenti Tre Torri
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 214 970Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Riviera
Appartamenti Riviera
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 280 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 214 970Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Acapulco
Residence Acapulco
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 214 970Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Capistrano
Villaggio Capistrano
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1100 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 214 970Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Carina
Residence Carina
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 13. 06. - 20. 06. 2026 | tól 217 560Ft (apartman/szoba | 3/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Villa Mecchia
Appartamenti Villa Mecchia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 10 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Skipper
Condominio Skipper
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Polaris
Condominio Polaris
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
La Giudecca
La Giudecca
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Fiordalisi
Villa Fiordalisi
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 222 740Ft (apartman/szoba | 6/quadri) | Ajánlat megjelenítése |
