Villa Genziane
Villa Genziane
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 150 220Ft (apartman/szoba | 6/quadri) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Adriatico
Residence Adriatico
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 150 220Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Elena
Villa Elena
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 150 220Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Bristol
Condominio Bristol
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 150 220Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Tonin A&B
Appartamenti Tonin A&B
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Laura
Residence Laura
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Milan
Villa Milan
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Le Zattere
Le Zattere
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Isola Clara
Condominio Isola Clara
| Helyszín: | Veneto Bibione |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Maricci
Villa Maricci
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
