Appartamenti Acquaverde
Appartamenti Acquaverde
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 233 100Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Iris Suite
Residence Iris Suite
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 234 950Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Anna
Appartamenti Anna
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 20 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 235 690Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Girasole
Condominio Girasole
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 5 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 238 280Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Master Village
Master Village
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 240 130Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Isolina
Condominio Isolina
| Helyszín: | Veneto Bibione |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 240 870Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Halley
Residence Halley
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 240 870Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Delle Terme
Residence Delle Terme
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 240 870Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Ville Nautilus
Ville Nautilus
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 243 460Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Clio
Villaggio Clio
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 243 460Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
