Appartamenti Dei Pini
Appartamenti Dei Pini
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 280 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 570Kč (apartmán/pokoj | 3/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Marina
Villa Marina
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1000 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 570Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Residenza Rosa dei Venti
Residenza Rosa dei Venti
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 770Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Villa Ca´Rossa
Villa Ca´Rossa
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1250 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 780Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Boer
Villa Boer
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 780Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
Ville Lido del Sole
Ville Lido del Sole
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 780Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Boschetto
Appartamenti Boschetto
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 780Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Argonauti
Residence Argonauti
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 780Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Azzurro
Villaggio Azzurro
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 780Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Maria Pia e Delfino
Maria Pia e Delfino
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 920Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
