Appartamenti Biloba
Appartamenti Biloba
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 080Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Auriga
Appartamenti Auriga
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 080Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Ville Battiston
Ville Battiston
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 700 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 080Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Valbella
Residence Valbella
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 080Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Vera Cruz
Appartamenti Vera Cruz
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 170 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 220Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Angela e Pordenone
Appartamenti Angela e Pordenone
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 0 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 220Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Le Zattere
Le Zattere
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 0 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 220Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Stella del Nord
Residence Stella del Nord
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | od 10 220Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Michelangelo
Villaggio Michelangelo
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 800 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 220Kč (apartmán/pokoj | 3/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Nasse
Condominio Nasse
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 220Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
