Appartamenti Delfino
Appartamenti Delfino
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 5 880Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Cobita e Perosa
Appartamenti Cobita e Perosa
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 6 090Kč (apartmán/pokoj | 2/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Ai Pianeti
Appartamenti Ai Pianeti
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 600 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 6 230Kč (apartmán/pokoj | 2/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Paola
Appartamenti Paola
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 6 790Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Carla, Elena e Riviera
Appartamenti Carla, Elena e Riviera
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 900 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 6 790Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Foyer
Appartamenti Foyer
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 6 930Kč (apartmán/pokoj | 2/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Larice e Ambra
Appartamenti Larice e Ambra
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 6 930Kč (apartmán/pokoj | 2/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti a Schiera Sirbi
Appartamenti a Schiera Sirbi
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 140Kč (apartmán/pokoj | 3/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Viale Aurora
Appartamenti Viale Aurora
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 490Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Tivoli
Villaggio Tivoli
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 784Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
