Residence Pinewood
Residence Pinewood
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Residence Gemini
Residence Gemini
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Monica
Villa Monica
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Nautilus
Villaggio Nautilus
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1000 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Capri
Villa Capri
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 700 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Plata
Appartamenti Plata
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Zodiaco
Villa Zodiaco
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti le Caravelle
Appartamenti le Caravelle
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Elba
Condominio Elba
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 390Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
San Giorgio
San Giorgio
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 0 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 449Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
