Condominio Bristol
Condominio Bristol
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 310Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Anny
Villa Anny
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 800 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 350Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Residence Al Parco
Residence Al Parco
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 570 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 350Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Tiziana
Villa Tiziana
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 430Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Betulle e Isi
Appartamenti Betulle e Isi
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 550 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 430Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Tre C
Appartamenti Tre C
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 430Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Angela
Villa Angela
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 430Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Al Mare
Appartamenti Al Mare
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 430Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Apartamenti Elios, Acquarius e Raffaella
Apartamenti Elios, Acquarius e Raffaella
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 550 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 570Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Ausonia Al Mare
Ausonia Al Mare
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 80 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 570Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
