Appartamenti Narcisi
Appartamenti Narcisi
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 620Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Sirio/Pesci
Appartamenti Sirio/Pesci
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 620Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Cocai e Acquaverde
Appartamenti Cocai e Acquaverde
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 620Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Abbazia
Appartamenti Abbazia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 620Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Centrale
Condominio Centrale
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 620Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Lyons Nord e Sud
Appartamenti Lyons Nord e Sud
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 20 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 830Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Elpado
Condominio Elpado
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 120 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 900Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Licia
Villa Licia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 900Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Pleione
Condominio Pleione
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 920Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Rita
Villa Rita
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 80 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 970Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
