Appartamenti Tuia
Appartamenti Tuia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 970Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Carina e Silva
Appartamenti Carina e Silva
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 970Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Della Luna
Appartamenti Della Luna
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 30 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 110Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Splendido
Villaggio Splendido
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1350 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 110Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Sara
Appartamenti Sara
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 110Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Elisabetta
Villa Elisabetta
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 550 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 110Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Auriga del Sol e Solarium
Appartamenti Auriga del Sol e Solarium
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Vratná kauce, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 110Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Ranieri
Residence Ranieri
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 130Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Evanike
Villaggio Evanike
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 750 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 250Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio delle Meduse
Villaggio delle Meduse
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
