Ville Tellina
Ville Tellina
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 14 910Kč (apartmán/pokoj | 5/quadri) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Planetarium Resort
Villaggio Planetarium Resort
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, povlečení, Ručníky, snídaně, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 120Kč (apartmán/pokoj | 2/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Al Parco
Residence Al Parco
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, povlečení, Ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 120Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Danubio
Villaggio Danubio
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 900 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 260Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Ville Nord
Ville Nord
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 260Kč (apartmán/pokoj | 6/quadri) | Zobrazit nabídku |
Ville Regina A-B
Ville Regina A-B
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 600 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 470Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Girasole
Condominio Girasole
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 5 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 680Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Residence Le Acacie
Residence Le Acacie
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, povlečení, Ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 960Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residenza Le Altane
Residenza Le Altane
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 30 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 16 100Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Torre del Sole
Torre del Sole
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, povlečení, Ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 16 100Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
