Tiny House
Tiny House
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 17 780Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Club dei Pini
Villaggio Club dei Pini
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 17 850Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Ilonka
Villa Ilonka
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 18 060Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Marina
Villaggio Marina
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 550 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 18 060Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Ville Park Hotel
Ville Park Hotel
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 18 060Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio dei Fiori
Villaggio dei Fiori
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, povlečení, Ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 18 410Kč (apartmán/pokoj | 8/trilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Sayonara
Condominio Sayonara
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 20 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 19 250Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Polluce
Villa Polluce
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 19 690Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Ville Pineda
Ville Pineda
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 19 810Kč (apartmán/pokoj | 7/quadri) | Zobrazit nabídku |
Silver Sail
Silver Sail
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 20 516Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
