Condominio Tagliamento
Condominio Tagliamento
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Carla e Gaia
Villa Carla e Gaia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Villa Mara
Residence Villa Mara
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Shedir
Condominio Shedir
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Girasoli e Calycanthus
Villaggio Girasoli e Calycanthus
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 800 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 223 850Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Fiordalisi
Villa Fiordalisi
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 222 740Ft (apartman/szoba | 6/quadri) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Villa Mecchia
Appartamenti Villa Mecchia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 10 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Skipper
Condominio Skipper
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Polaris
Condominio Polaris
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
La Giudecca
La Giudecca
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 220 150Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
