Villaggio Gelsomini
Villaggio Gelsomini
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1200 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 212 380Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Gabriella
Villa Gabriella
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 212 380Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Mery
Villa Mery
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 212 380Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
One Life Suites
One Life Suites
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 211 640Ft (apartman/szoba | 4/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Aurora A
Condominio Aurora A
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 209 790Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Marina Piccola
Condominio Marina Piccola
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 209 790Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Accademia
Condominio Accademia
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 209 790Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Millenium
Appartamenti Millenium
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 209 790Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Ville Verdi
Ville Verdi
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 209 790Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio La Fenice/Perseo
Villaggio La Fenice/Perseo
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 209 790Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
