Silver Sail
Silver Sail
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 311 170Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio dei Fiori
Villaggio dei Fiori
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1500 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 308 210Ft (apartman/szoba | 8/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Ville Park Hotel
Ville Park Hotel
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 303 030Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Marina
Villaggio Marina
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 550 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 300 440Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Club dei Pini
Villaggio Club dei Pini
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 297 850Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence I Cerchi
Residence I Cerchi
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 290 080Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Paradiso
Villaggio Paradiso
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 282 310Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Simona
Villa Simona
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 277 130Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Palma
Villa Palma
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 277 130Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Luca
Villa Luca
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 277 130Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
