Appartamenti Atollo
Appartamenti Atollo
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Aurora
Condominio Aurora
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Calypso
Appartamenti Calypso
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Stella del Nord
Residence Stella del Nord
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 155 400Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Bristol
Condominio Bristol
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 154 660Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Le Zattere
Le Zattere
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Isola Clara
Condominio Isola Clara
| Helyszín: | Veneto Bibione |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Maricci
Villa Maricci
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Tonin A&B
Appartamenti Tonin A&B
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Laura
Residence Laura
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 152 810Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
