Residence Ca’ Laurana
Residence Ca’ Laurana
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Mazzuccato
Residence Mazzuccato
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 230 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Jet
Condominio Jet
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Passeggiata Lido dei Pini
Passeggiata Lido dei Pini
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Onda Azzurra
Condominio Onda Azzurra
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio del Sole
Villaggio del Sole
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Solarium
Villaggio Solarium
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Capitol
Residence Capitol
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Diana Ovest
Residence Diana Ovest
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 142 450Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Ausonia
Condominio Ausonia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 80 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 140 600Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
