Condominio Ausonia
Condominio Ausonia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 80 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 140 600Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence San Michele
Residence San Michele
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 130 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 139 860Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Elios
Condominio Elios
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 11. 07. - 18. 07. 2026 | tól 139 860Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Florida
Appartamenti Florida
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 139 860Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Piazzale Po
Appartamenti Piazzale Po
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 800 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 139 860Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Adelia
Villa Adelia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 138 010Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Angela 2
Residence Angela 2
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 137 270Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Ariete
Residence Ariete
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 137 270Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Stella Maris
Residence Stella Maris
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 180 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 137 270Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Stella
Residence Stella
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 80 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 137 270Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
