Residence Paola
Residence Paola
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 130 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 106 190Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio San Vito
Condominio San Vito
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 103 600Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Ca’ Brioni
Residence Ca’ Brioni
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 103 600Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Cobita e Perosa
Appartamenti Cobita e Perosa
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 101 010Ft (apartman/szoba | 2/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Valbella
Residence Valbella
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1800 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 101 010Ft (apartman/szoba | 3/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Garden
Residence Garden
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 101 010Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti I Moschettieri
Appartamenti I Moschettieri
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 700 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 101 010Ft (apartman/szoba | 2/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Delfino
Condominio Delfino
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 98 420Ft (apartman/szoba | 2/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Riviera
Residence Riviera
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 850 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 98 420Ft (apartman/szoba | 2/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Delfino
Appartamenti Delfino
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 95 830Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
