Residence Carina
Residence Carina
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | tól 337 440Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Angi
Villa Angi
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 385 170Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Tulipano
Villaggio Tulipano
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 388 500Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Summertime Family Resort
Summertime Family Resort
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 550 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Wi-Fi |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 397 750Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Hedwig
Villa Hedwig
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 405 150Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
