Condominio Stella del Nord
Condominio Stella del Nord
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 200 170Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio White Star
Villaggio White Star
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 202 020Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Auriga del Sol e Solarium
Appartamenti Auriga del Sol e Solarium
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás, Visszatérítendő kaució |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 202 020Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Carina e Silva
Appartamenti Carina e Silva
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 202 020Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Tuia
Appartamenti Tuia
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 202 020Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Sporting
Residence Sporting
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 203 870Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Lido del Sole
Villaggio Lido del Sole
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 203 870Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Giove
Condominio Giove
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 203 870Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Aurora
Appartamenti Aurora
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 204 610Ft (apartman/szoba | 5/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Sara
Appartamenti Sara
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 204 610Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
