Villaggio Girasoli e Calycanthus
Villaggio Girasoli e Calycanthus
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 800 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 223 850Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Tagliamento
Condominio Tagliamento
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Carla e Gaia
Villa Carla e Gaia
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Villa Mara
Residence Villa Mara
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Shedir
Condominio Shedir
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 224 590Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Alemagna
Villaggio Alemagna
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 227 180Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Ferrari
Residence Ferrari
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 230 510Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Ville Angela e Lira
Ville Angela e Lira
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 550 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 230 510Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Selene
Villaggio Selene
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1300 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 233 100Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Acquaverde
Appartamenti Acquaverde
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 233 100Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
