Residenza Le Altane
Residenza Le Altane
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 30 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | tól 269 360Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Torre del Sole
Torre del Sole
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 269 360Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Le Acacie
Residence Le Acacie
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 269 360Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Lucina
Villa Lucina
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 274 540Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Marco Polo Aparthotel
Villaggio Marco Polo Aparthotel
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1000 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Reggeli, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 274 540Ft (apartman/szoba | 2/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Simona
Villa Simona
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 277 130Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Palma
Villa Palma
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 277 130Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Luca
Villa Luca
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 277 130Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Paradiso
Villaggio Paradiso
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 282 310Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence I Cerchi
Residence I Cerchi
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 290 080Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
