Villaggio Club dei Pini
Villaggio Club dei Pini
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 297 850Ft (apartman/szoba | 6/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Marina
Villaggio Marina
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 550 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 300 440Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Ville Park Hotel
Ville Park Hotel
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 50 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 303 030Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio dei Fiori
Villaggio dei Fiori
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 1500 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 308 210Ft (apartman/szoba | 8/trilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Bright Star
Residence Bright Star
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 311 170Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Silver Sail
Silver Sail
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 500 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 311 170Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residenza Delle Terme
Residenza Delle Terme
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 100 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 318 570Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Le Altane
Residence Le Altane
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 30 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 321 160Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Ville Pineda
Ville Pineda
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 350 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 331 520Ft (apartman/szoba | 7/quadri) | Ajánlat megjelenítése |
Villa Regina
Villa Regina
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 337 440Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
