Maria Pia e Delfino
Maria Pia e Delfino
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 920Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Antares
Appartamenti Antares
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 920Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Frediana
Villa Frediana
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 920Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Jet
Condominio Jet
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 10 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 940Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Condominio Tonin
Condominio Tonin
| Lokalita: | Benátsko Bibione |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 940Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Residence Cavallino
Residence Cavallino
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 940Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Condominio Ca‘ Brioni
Condominio Ca‘ Brioni
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 060Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Condominio Monaco
Condominio Monaco
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 080Kč (apartmán/pokoj | 5/mono) | Zobrazit nabídku |
Villa Verde
Villa Verde
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 130Kč (apartmán/pokoj | 4/trilo) | Zobrazit nabídku |
Ville Silvia
Ville Silvia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 130Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
