Appartamenti Smeralda
Appartamenti Smeralda
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | od 12 460Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Millenium
Appartamenti Millenium
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 460Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio La Fenice/Perseo
Villaggio La Fenice/Perseo
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 460Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Quadrifoglio
Villaggio Quadrifoglio
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 900 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 460Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Residence Luxor
Residence Luxor
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 0 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 550Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Condominio Giardino
Condominio Giardino
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 590Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Gelsomini
Villaggio Gelsomini
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1200 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, povlečení, Ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 670Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Riviera
Appartamenti Riviera
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 280 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 670Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio delle Orchidee
Villaggio delle Orchidee
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, povlečení, Ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 670Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Ville Maite
Ville Maite
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 750 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 670Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
