Residenza Atlantide
Residenza Atlantide
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 400Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Alisei e Cristina
Appartamenti Alisei e Cristina
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 480Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Residence Itaca
Residence Itaca
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 0 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 480Kč (apartmán/pokoj | 6/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Angela Pianeti
Villa Angela Pianeti
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 750 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 480Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Aprilia
Appartamenti Aprilia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 480Kč (apartmán/pokoj | 7/trilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Alice
Appartamenti Alice
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 480Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Skorpios
Condominio Skorpios
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 20 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 500Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Condominio Cormoran
Condominio Cormoran
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 500Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Cividale
Condominio Cividale
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 500Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Elfe
Villa Elfe
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 20 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 500Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
