Appartamenti Riviera
Appartamenti Riviera
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 280 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 670Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Lido del Sole
Villaggio Lido del Sole
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 600 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 702Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Zenith
Condominio Zenith
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 740Kč (apartmán/pokoj | 5/trilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Tiziano B
Condominio Tiziano B
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 760Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Tiepolo
Condominio Tiepolo
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 760Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Croce del Sud
Condominio Croce del Sud
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 760Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Erica
Appartamenti Erica
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 810Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Capistrano
Villaggio Capistrano
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 810Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Ville Giusi, Maria e Campiello
Ville Giusi, Maria e Campiello
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 110 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 810Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Tre Torri
Appartamenti Tre Torri
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 810Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
