Condominio Smeralda B
Condominio Smeralda B
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 810Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Condominio Malta
Condominio Malta
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 970Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Condominio Nautilus
Condominio Nautilus
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 970Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Millennium
Residence Millennium
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 970Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Lussinpiccolo
Appartamenti Lussinpiccolo
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 020Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Girasoli e Calycanthus
Villaggio Girasoli e Calycanthus
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 800 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 108Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Viel e Concordia
Residence Viel e Concordia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, povlečení, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 160Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Villa Mecchia
Appartamenti Villa Mecchia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 10 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 160Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Giove
Condominio Giove
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 390Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villa Sara
Villa Sara
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 750 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 440Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
