One Life Suites
One Life Suites
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 14 020Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Selene
Villaggio Selene
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 860Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Oasi
Appartamenti Oasi
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 860Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Ville Angela e Lira
Ville Angela e Lira
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 550 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 860Kč (apartmán/pokoj | 6/trilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Regent Beach
Residence Regent Beach
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 825Kč (apartmán/pokoj | 2/mono) | Zobrazit nabídku |
Condominio Aurora
Condominio Aurora
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 25 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 810Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Orchidea
Villaggio Orchidea
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 810Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Condominio Tiziano A
Condominio Tiziano A
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 80 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 810Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Marina Piccola
Condominio Marina Piccola
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 790Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Residence Ferrari
Residence Ferrari
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 13 720Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
