Residence Valbella
Residence Valbella
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 080Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Eridano
Appartamenti Eridano
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 870Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Tritone e Ai Pini
Appartamenti Tritone e Ai Pini
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 870Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Torcello
Appartamenti Torcello
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 730Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Clessidra
Appartamenti Clessidra
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 520Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Albatros
Appartamenti Albatros
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 260 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 520Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Furlan
Appartamenti Furlan
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 350 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 520Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Laguna a Santa Elena Sud
Appartamenti Laguna a Santa Elena Sud
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 520Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio San Siro
Villaggio San Siro
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 800 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 380Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Angolo
Appartamenti Angolo
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 9 380Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
