Villa Lisa
Villa Lisa
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 650 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 35 945Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Ai Ginepri
Villaggio Ai Ginepri
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 23 940Kč (apartmán/pokoj | 7/quadri) | Zobrazit nabídku |
Villa Linde
Villa Linde
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 23 470Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Summertime Family Resort
Summertime Family Resort
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 550 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Povlečení a ručníky, Spotřeba energií, Wi-Fi |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 22 996Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Residence Carina
Residence Carina
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 50 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 22 341Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Regina
Villa Regina
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 22 341Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villa Margherita
Villa Margherita
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 10 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 21 980Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Maja
Villaggio Maja
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1100 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 21 840Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Ville Dogi Sud
Ville Dogi Sud
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 150 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 21 490Kč (apartmán/pokoj | 7/quadri) | Zobrazit nabídku |
Residenza Delle Terme
Residenza Delle Terme
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 21 140Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
