Fiordalisi e Sant´Acqua
Fiordalisi e Sant´Acqua
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 100 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 820Kč (apartmán/pokoj | 3/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Olimpia
Villaggio Olimpia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 950 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 680Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Alemagna
Appartamenti Alemagna
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 500 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, parkoviště, plážový servis, Ručníky, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 680Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Urano
Appartamenti Urano
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 700 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 680Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Rosanna e Pino Verde
Appartamenti Rosanna e Pino Verde
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 700 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 470Kč (apartmán/pokoj | 3/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Piazzale Po
Appartamenti Piazzale Po
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 800 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 330Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Villaggio Solarium
Villaggio Solarium
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 1300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 330Kč (apartmán/pokoj | 4/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Florida
Appartamenti Florida
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 300 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 8 330Kč (apartmán/pokoj | 3/mono) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Panda
Appartamenti Panda
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 980Kč (apartmán/pokoj | 3/bilo) | Zobrazit nabídku |
Torre Panorama
Torre Panorama
| Lokalita: | Benátsko Bibione Pineda |
| Typ ubytování: | Apartmán |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 7 840Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
