Appartamenti Antares
Appartamenti Antares
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 400 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen and towels, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 448 € (apartment/room) | Show accommodation |
Maria Pia e Delfino
Maria Pia e Delfino
| Location: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 150 m |
| Price includes: | Air conditioning, Final cleaning, Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 448 € (apartment/room | 6/trilo) | Show accommodation |
Villa Frediana
Villa Frediana
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 450 m |
| Price includes: | Beach service, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 448 € (apartment/room | 5/trilo) | Show accommodation |
Villa Stefano
Villa Stefano
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 750 m |
| Price includes: | Beach service, Final cleaning, Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 448 € (apartment/room | 5/bilo) | Show accommodation |
Condominio Jet
Condominio Jet
| Location: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 10 m |
| Price includes: | Air conditioning, Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 446 € (apartment/room) | Show accommodation |
Condominio Tonin
Condominio Tonin
| Location: | Veneto Bibione |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 446 € (apartment/room | 4/mono) | Show accommodation |
Residence Cavallino
Residence Cavallino
| Location: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 446 € (apartment/room | 3/mono) | Show accommodation |
Villa Ca Rossa
Villa Ca Rossa
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 1250 m |
| Price includes: | Beach service, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 441 € (apartment/room) | Show accommodation |
Condominio Tucano
Condominio Tucano
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Aparthotel |
| Distance from the beach: | 450 m |
| Price includes: | Air conditioning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 441 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Ville Lido del Sole
Ville Lido del Sole
| Location: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 250 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 441 € (apartment/room | 5/trilo) | Show accommodation |
