Appartamenti Plata
Appartamenti Plata
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 504 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villaggio delle Meduse
Villaggio delle Meduse
| Location: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Final cleaning, Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 504 € (apartment/room | 5/trilo) | Show accommodation |
Condominio Elba
Condominio Elba
| Location: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 150 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 504 € (apartment/room) | Show accommodation |
Villa Zodiaco
Villa Zodiaco
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 450 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 504 € (apartment/room) | Show accommodation |
Residence Le Caravelle
Residence Le Caravelle
| Location: | Veneto Bibione Pineda |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 504 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Villaggio Evanike
Villaggio Evanike
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 750 m |
| Price includes: | Air conditioning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 504 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Residence Pinewood
Residence Pinewood
| Location: | Veneto Bibione Pineda |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 504 € (apartment/room | 4/mono) | Show accommodation |
Appartamenti Auriga del Sol e Solarium
Appartamenti Auriga del Sol e Solarium
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen and towels, Final cleaning, Refundable deposit, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 497 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Appartamenti Della Luna
Appartamenti Della Luna
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 30 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 497 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Villaggio Splendido
Villaggio Splendido
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 1350 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Final cleaning, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 497 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
