Aparthotel Holiday
Aparthotel Holiday
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Közüzemi díjak, Reggeli, Strandszerviz, Szállás, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 259 000Ft (person | 2/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Aparthotel Imperial
Aparthotel Imperial
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 0 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Félpanzió, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 253 820Ft (person | 2/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Lino delle Fate
Lino delle Fate
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Reggeli, Strandszerviz, Törölközők |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 233 100Ft (person | 2/double) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Nautilus
Villaggio Nautilus
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 1000 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 214 970Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Condominio Tucano
Condominio Tucano
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 450 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Szállás |
| 06. 06. - 13. 06. 2026 | tól 207 200Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Appartamenti Adria
Appartamenti Adria
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 250 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás, Végtakarítás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 176 120Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Villini a Schiera
Villini a Schiera
| Helyszín: | Veneto Bibione Pineda |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 170 940Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Pineda Aparthotel
Pineda Aparthotel
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 150 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű, Klíma, Közüzemi díjak, Reggeli, Strandszerviz, Szállás, Törölközők, Végtakarítás |
| | tól 137 270Ft ( | 2/mono) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Rodi
Residence Rodi
| Helyszín: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 80 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 121 730Ft (apartman/szoba | 4/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Eureka
Residence Eureka
| Helyszín: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Szállás típusa: | Aparthotel |
| Távolság a strandtól: | 850 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | tól 90 650Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
