Villaggio Marco Polo Aparthotel
Villaggio Marco Polo Aparthotel
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 1000 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Breakfast, Final cleaning, Parking place, Rent, Towels, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 665 € (apartment/room | 2/bilo) | Show accommodation |
Silver Sail
Silver Sail
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 841 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Residence Bright Star
Residence Bright Star
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 200 m |
| Price includes: | Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 841 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Villa Regina
Villa Regina
| Location: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 400 m |
| Price includes: | Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 912 € (apartment/room | 5/bilo) | Show accommodation |
Residence Carina
Residence Carina
| Location: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 912 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Summertime Family Resort
Summertime Family Resort
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 550 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen and towels, Parking place, Rent, Utilities, Wi-Fi |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 941 € (apartment/room | 5/bilo) | Show accommodation |
Villa Lisa
Villa Lisa
| Location: | Veneto Bibione Lido dei Pini |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 650 m |
| Price includes: | Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 1 471 € (apartment/room) | Show accommodation |
