Villaggio Lido del Sole
Villaggio Lido del Sole
| Location: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 600 m |
| Price includes: | Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 519 € (apartment/room | 5/bilo) | Show accommodation |
San Giorgio
San Giorgio
| Location: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 509 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Hotel Germania
Hotel Germania
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 300 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Breakfast, Towels |
| 09. 05. - 16. 05. 2026 | from 438 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Hotel Palace
Hotel Palace
| Location: | Veneto Bibione |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 50 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Half board, Towels |
| 16. 05. - 23. 05. 2026 | from 415 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Le Zattere
Le Zattere
| Location: | Veneto Bibione Lido del Sole |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 0 m |
| Price includes: | Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 413 € (apartment/room | 4/bilo) | Show accommodation |
Hotel Danieli
Hotel Danieli
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Hotel |
| Distance from the beach: | 100 m |
| Price includes: | Air conditioning, Beach service, Bed linen, Half board, Towels |
| 16. 05. - 23. 05. 2026 | from 355 € (person | 2/double) | Show accommodation |
Villaggio Tivoli
Villaggio Tivoli
| Location: | Veneto Bibione Spiaggia |
| Accommodation type: | Apartment |
| Distance from the beach: | 500 m |
| Price includes: | Parking place, Rent, Utilities |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | from 316 € (apartment/room | 4/mono) | Show accommodation |
