Lino delle Fate
Lino delle Fate
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido dei Pini |
| Typ ubytování: | Aparthotel |
| Vzdálenost od pláže: | 400 m |
| Cena zahrnuje: | plážový servis, povlečení, Ručníky, snídaně |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 15 470Kč (person | 2/double) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti La Quercia
Appartamenti La Quercia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Aparthotel |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 12 320Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
Condominio La Quercia
Condominio La Quercia
| Lokalita: | Benátsko Bibione Lido del Sole |
| Typ ubytování: | Aparthotel |
| Vzdálenost od pláže: | 200 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 11 830Kč (apartmán/pokoj | 5/bilo) | Zobrazit nabídku |
Condominio Tucano
Condominio Tucano
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Aparthotel |
| Vzdálenost od pláže: | 450 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, Spotřeba energií |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 780Kč (apartmán/pokoj | 4/bilo) | Zobrazit nabídku |
Appartamenti Adria
Appartamenti Adria
| Lokalita: | Benátsko Bibione Spiaggia |
| Typ ubytování: | Aparthotel |
| Vzdálenost od pláže: | 250 m |
| Cena zahrnuje: | Klimatizace, nájem, plážový servis, Spotřeba energií, Závěrečný úklid |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | od 10 430Kč (apartmán/pokoj) | Zobrazit nabídku |
